expektgora

Expekt

♦ duży wybór dyscyplin

♦ polskojęzyczna strona

♦ polski support

♦ szybkie wypłaty

zagrajbutton
basket Dyscyplin sportowych: 40+ clock Live betting: Tak mobileMobile betting: Tak TVicon Live streaming: Tak

♦ Licencja – Malta Gaming Authority (MGA),

♦ Wersje językowe –

♦ Obsługa klienta: telefon, czat, e-mail

♦ Metody płatności – przelewy24 visa mastercard skrill neteller ukash

[print_gllr id=1533]

Expekt jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów internetowych nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku, który działa na od 1999 roku. Firma ta wyróżnia się przede wszystkim wysokimi kursami, szeroką ofertą na różne dyscypliny sportowe, a także coraz bogatszą ofertą bonusową nakierowaną nie tylko na nowego klienta, ale także tych, którzy już w Expekcie grają. Jednym z chwytów marketingowych mających przyciągnąć do Expekt nowych klientów było pozyskanie Ambasadorów marki, którymi byli m.in byli piłkarze Fredi Bobic w Niemczech czy Glenn Stromberg w Szwecji, a także trener Sepp Piontek. W Polsce funkcję tę nadal pełni prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Bonusy i promocje w ExpektExpekt przygotował premię dla nowych graczy w postaci Cashbacka do 111 złotych na pierwszy zakład wniesiony na stronie. By wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie Expekt, dokonać pierwszej wpłaty (w wysokości co najmniej 15 złotych), a następnie dokonać pierwszego zakładu na zdarzenie trzydrogowe (np. 1X2 w piłce nożnej). Jeśli gracz go nie trafi równowartość tego zakładu zostanie zwrócona graczowi aż do 111 złotych.

Ranking E-Play:

4 stars

expektgora

Wypróbuj również pozostałych polecanych bukmacherów:

betcliclogo comeonPPb unibetPPb betssonPPb
betathomePPb bet365logo

[tchsp id=”1″]

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa