Zakłady bukmacherskie są z pewnością tak samo stare jak sam sport, samo zakładanie się jest pewnie jeszcze starsze i jest jedną z pierwszych jeżeli nie pierwszą zabawą hazardową. Ludzie zakładali się od zawsze a możliwość szybkiej wygranej przy jednoczesnym udowodnieniu przeciwnikowi swojej racji była i wciąż jest dla wielu pokusą nie do odparcia.

Zorganizowane zakłady to z pewnością okres pierwszych greckich olimpiad, rzymskich wyścigów rydwanów czy innych zawodów, w których ktoś musiał przegrać aby wygrać mógł ktoś. I zawsze przy takiej okazji znalazła się osoba, która pośrednicząc między stronami zakładu wygrywała bez względu na wynik. To był pierwszy bukmacher.

Nowożytne zakłady bukmacherskie to przede wszystkim Anglia końca XIX wieku. Potem zakładano się już na całym świecie, czy to było legalne czy nie. I jeżeli dostęp do bukmachera ograniczony bywał odległością od miejsca przyjmowania zakładów, tak pod koniec XX wieku wraz z nadejściem ery szybkiego Internetu stał się powszechny. I dopiero internetowe zakłady bukmacherskie spowodowały powszechny i nieograniczony dostęp do zakładania się o pieniądze przy okazji sportowych wydarzeń. I nie tylko sportowych.

buk1Obecnie na rynku zakładów sportowych w Internecie działają z pewnością tysiące mniejszych lub większych firm. Jedne powstają aby szybko upaść, inne rozwijają się tworząc mocną reprezentację tych kilkudziesięciu największych i godnych zaufania.

Do Polski internetowi bukmacherzy weszli jakby tylnymi drzwiami, polska ustawa hazardowa w momencie największej ich ekspansji nie przewidywała tego typu działalności. Ostatnia ustawa dopuszcza grę tylko u licencjonowanych w Polsce bukmacherów naziemnych. Jednakże mając na uwagę europejską dyrektywę o wolności przepływu usług, polscy gracze zakładają się na potęgę a wszyscy najwięksi europejscy bukmacherzy maja w swojej ofercie polskojęzyczne nie tylko witryny czy działy obsługi klienta ale także specjalne kursy na dedykowane Polakom wydarzenia. Choćby zakłady na wyniki wyborów w naszym kraju.

buk2U internetowego bukmachera gramy tak samo jak u naziemnego. Wybieramy wydarzenie, obstawiamy jedno z dostępnych rozstrzygnięć i ustalamy stawkę. Do wyboru mamy pełne spektrum zakładów kombinacyjnych, tak samo jak u zwykłego buka. Wszystko odbywa się jednak w Internecie – pieniądze krążą od naszego konta do konta buka i z powrotem. Wszystko bez zbędnej zwłoki.

Czym bukmacherzy internetowi wygrywają z naziemnymi? Przede wszystkim kursami – dzięki temu, że internetowi nie muszą utrzymywać punktów naziemnych i całego ich personelu, mogą sobie pozwolić na oferowanie lepszych kursów. Poza tym wszelkie transfery pieniężne następują błyskawicznie. Po trzecie, korzystając z dobrodziejstw, jakie daje nowoczesna technika, u internetowego bukmachera możemy dokonywać zakładów na żywo, czyli w trakcie wydarzenia, lub nawet oglądać interesujące nas wydarzenie dzięki usłudze live streamingu.

buk3Bukmacher internetowy to tysiące kursów na najpopularniejsze wydarzenia spośród kilkudziesięciu sportowych dyscyplin. To bezpieczeństwo naszych środków potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i licencjami. To wreszcie natychmiastowe wypłaty. Świat zakładów sportowych należy do Internetu.

expektPPb comeonPPb unibetPPb betssonPPb
bet365logo betathomePPb

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa