Blokowane płatności do operatorów stron znajdujących się w rejestrze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Operatorzy domen wpisanych do Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą zostali dziś powiadomieni, że od jutra nie będą realizowane do nich przelewy za pomocą portfeli internetowych Skrill/Neteller.

Wiąże się to z wejściem w życie od 1 lipca 2017 (jutro) obowiązku blokowania domen oraz przelewów wprowadzonym ustawą o zmianie ustawy o grach hazardowych z 15 grudnia 2016 r.

Treść maila jakiego wysyła Skrill/Neteller do właścicieli domen z rejestru:

Jak Państwo pewnie wiecie, nastąpiły ostatnio zmiany w polskiej ustawie o grach hazardowych, które mają wpływ na operatorów gier hazardowych, dostawców usług internetowych oraz dostawców usług płatniczych, Jedną z głównych zmian jest to, że zabronione jest udostępnianie usług płatniczych na stronach wprowadzonych do nowoutworzonego rejestru. To obostrzenie wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2017 r. Po przeprowadzeniu przeglądu rejestru i znaleźliśmy w nim domeny należące lub zarządzane przez Państwa. W celu dostosowania się do nowego reżimu prawnego zmuszeni jesteśmy wprowadzić ograniczenie na Państwa koncie handlowym. Wprowadzone zmiany uniemożliwią klientom Skrill/Neteller przebywającym w Polsce przekazywanie Państwu środków. Będziemy jeszcze akceptować wypłaty środków na konta polskich rezydentów w przeciągu kolejnych dwóch tygodni. Proszę się upewnić, że usunęli Państwo portfele Skrill/Neteller jako opcję depozytową dla polskich klientów z Państwa strony a także wszelkie reklamy i banery. Zmiana ta będzie dotyczyć wyłącznie transakcji związanych z rezydentami zamieszkującymi w Polsce. Zapewniamy, że w pozostałym zakresie Państwa konto jest aktywne i w pełni funkcjonalne.

Tekst oryginalny:

As you may be aware, there have been recent changes to the Polish Gambling Act, which affect gambling operators, internet service providers and payment service providers. One of the main changes is that payment services providers are forbidden to make their payment services available on websites that are entered into a newly-created Register. This blacklisting regime comes into effect on 1 July 2017. We have conducted a review of the Register and it appears that domain names are listed that belong to/are associated with your company. In order to comply with this new regime, we will implement a restriction to your merchant account in due course. This will prevent NETELLER/Skrill members residing in Poland from transferring funds to you. We will accept pay-outs to members residing in Poland for a period of two weeks from today. On your side, please also ensure that you remove Skrill/NETELLER as a deposit option for Polish customers and update your respective webpages so that there are no Skrill/NETELLER logos or banner advertising visible. This change will only impact your transaction activity in relation to members residing in Poland. Please be assured, other than the measure outlined above, your account remains active and in good standing with us.

Tagged under

3 Comments

  1. brodacz

    „Będziemy jeszcze akceptować wypłaty środków na konta polskich rezydentów w przeciągu kolejnych dwóch tygodni.”

  2. Pingback: Skrill zablokuje wpłaty i wypłaty do/z offshore'ów? | E-PLAYBET.COM

  3. Piotr

    Skrill to organizacja przestępcza. Zobaczcie na trustpilot.com jak traktują ludzi i ich pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa