BF Games nawiązuje współpracę z Pariplay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Portfolio dostawcy będzie dostępne dla sieci partnerskiej agregatora. BeeFee Games podpisało właśnie umowę dystrybucyjną zapewniającą zintegrowanie gier slotowych z platformą Pariplay.

Umowa obejmuje umieszczenie na platformie Pariplay wszystkich tytułów autorstwa BF Games, w tym najnowszych: Aztec Adventure oraz Bonnie & Clyde. Poza udostępnieniem licencji na działalność na Malcie i w Wielkiej Brytanii, umowa pozwoli także BeeFee udostępniać treści operatorom funkcjonującym na Gibraltarze w ramach pozwolenia nadanego Pariplay przez lokalne władze.

Partner serwisu Pariplay – Trada Casino, zwrócił się już z prośbą o dostęp do portfolio BF Games w ramach umowy.

Claudia Melcaru – dyrektor ds. rozwoju BeeFee, podsumowuje: Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z Pariplay, pomoże nam to dalej rozwijać naszą markę i dotrzeć z ekscytującymi usługami do szerszej grupy odbiorców.

Adrian Bailey – dyrektor generalny Pariplay, dodaje: Z radością witamy BeeFee w naszej stale rosnącej grupie partnerów. Ich szeroki wachlarz wciągających gier slotowych z pewnością będzie hitem zarówno dla operatorów, jak i graczy.

O Bee-Fee Games:

BeeFee to kreatywne i dynamicznie rozwijające się studio deweloperskie, zajmujące się produkcją globalnie dostępnych internetowych gier slotowych. Skupiając się na produkcji wysokiej jakości gier, BF oferuje stale rozwijane portfolio produktów posiadających wiodącą pozycję na rynku. Firma, posiadająca siedzibę w Londynie i na Malcie, została założona przez weteranów branży i współpracuje z operatorami funkcjonującymi w niektórych rejonach Europy kontynentalnej.

Dowiedz się więcej na: www.beefee.co.uk

O Pariplay Ltd:

Pariplay Limited jest wiodącym dostawcą internetowych systemów gier, oferujących najnowocześniejsze, autorskie platformy do gier oraz gry online, jak również zintegrowane gry wiodących, zewnętrznych deweloperów. Firma została założona w 2010 r., zatrudnia ponad 70 specjalistów od gier z biurami w Tel Awiwie (Izrael), Sofii (Bułgaria), Indiach, na Gibraltarze oraz Wyspie Man, dających z siebie wszystko by sprostać wymaganiom klientów i nie dać się przegonić konkurencji. Firma posiada wszelkie potrzebne uprawnienia i podlega Gibraltarskiej Komisji Hazardu oraz jej odpowiednikom na Malcie (Malta Gaming Authority), w Wielkiej Brytanii (Gambling Commission) oraz w Stanie Connecticut w USA (Connecticut State Government’s Gaming Division).

Systemy gier, gry slotowe i wszystkie inne produkcje Pariplay są sprawdzane i certyfikowane przez czołowe laboratoria testowe, co więcej spełniają najwyższe wymagania stawiane w ramach ich badań.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa