Betsson otwiera nową siedzibę na Malcie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Europejski operator zakładów sportowych Betsson AB potwierdził, że w najbliższym czasie otworzy drugą siedzibę na Malcie, położoną w maltańskiej miejscowości St Julian.

Nowe biuro nazwane „Betsson E2 Hub” pomieści około 300 pracowników, działając jako dział wsparcia. Centralne działania dalej prowadzone będą w Ta’ Xbiex, niespełna 2-tysięcznej miejscowości położonej w północno-wschodniej części Malty.

Obecnie grupa Betsson zatrudnia około 1900 pracowników, z siedzibami w kilku miejscach w Europie, m.in. w Sztokholmie, Budapeszcie i Londynie. Taina Makkonen Szef HR Betsson przyznała, że decyzja o przeniesieniu części pracowników do nowej lokalizacji jest powiązana z silnym wzrostem grupy i koniecznością poszukiwania nowych talentów, co wiąże się z zatrudnianiem kolejnych osób.

Żródło: SBCNews

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa