Bet365 przenosi się na Maltę po Brexit

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Malta. Globalna firma bukmacherska Bet365 przeniosła swoją działalność na Maltę z Gibraltaru po zakończeniu rozmów Brexit. Firma przeniesie około 1000 pracowników do nowej nieruchomości w Tigne, Sliema.

„Nie każdego dnia 1.000 dobrze opłacanych pracowników przenosi się na Maltę. Niezależnie od tego, że mówimy o największej firmie bukmacherskiej na świecie – z około 23 milionami klientów – tysiąc osób i ich rodzin szukających miejsca na dłuższy pobyt na małej wyspie będzie oznaczać znaczący biznes”

– poinformowało nasze źródło – Sunday Times na Malcie.

Przeprowadzka firmy, która ma mieć znaczący wpływ na gospodarkę, pojawia się po kilku skargach firm, które stwierdziły, że Brexit może stanowić przyszłe ryzyko dla operacji na terytorium europejskim.

Podczas gdy brytyjski rząd ustalił, że zagwarantuje to, że podmioty Gibraltaru będą mogły pracować w Wielkiej Brytanii przez kolejne dwa lata, przeniesienie Bet365 będzie miało znaczący wpływ na branżę przed 2020 rokiem.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa