Afilianci lecą na Maltę!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Po dwóch niezwykle udanych edycjach, SiGMA nabiera jeszcze większego rozpędu. Do grona wystawców i sponsorów dołączyły tak znamienite marki jak m. in. Mr. Green, Novomatic, Bet365, Intralot, czy PokerStars. SiGMA utrwaliła swoją pozycję jako największe targi igamingowe w regionie Morza Śródziemnego, gromadząc pod jednym dachem afiliantów, operatorów, dostawców i instytucje w samym sercu branży.

Organizatorzy targów przewidują w tym roku jeszcze atrakcyjniejszy program, wprowadzając sporo udoskonaleń po zaczerpnięciu opinii wśród uczestników zeszłych edycji. Są to m. in.:

  1. Konferencje: Wszystkie konferencje będą odbywać się w większych, klimatyzowanych salach zlokalizowanych w sąsiedztwie hali wystawienniczej. Organizatorzy podjęli także współpracę z nowymi prelegantami, by móc zaaplikować uczestnikom jak największą dawkę wiedzy o najnowszych trendach w branży.
  2. 300 lotów: Zainspirowani filmem „300”, organizatorzy fundują loty na Maltę dla 300 affiliantów z całej Europy. Także wystawcy zachęcani są do zapraszania swoich specjlanych gości (loty na koszt organizatorów!) i przygotowywania dla nich imprez towarzyszących. Trzeba przyznać, że Malta nadaje się do tego doskonale.
  3. Przerwy na kawę: Dzięki ekskluzywnej współpracy z marką Lavazza, goście będą mogli cieszyć się zdecydowanie wyższą jakością kawy, niż w zeszłym roku.
  4. Darmowy lunch: Każdy uczestnik otrzyma darmowy posiłek na terenie targów, mogąc w ten sposób przeznaczyć więcej czasu na spotkania biznesowe.
  5. „SiGMA Pitch”: To wydarzenie dedykowane jest start-upom, innowatorom oraz inwestorom. W branży igamingowej nieustannie dochodzi do tak wielu przejęć i fuzji, że możemy spodziewać się zawierania umów w stylu znanym z „Dragon’s Den”.
  6. Data: Wielu uczestników chciało, żeby data targów była bardziej oddalona od BAC i EiG. Organizatorzy przesunęli więc datę o trzy tygodnie od berlińskich imprez tworząc „Malta Gaming Week” wraz z zaprzyjaźnioną imprezą MiGS, która odbywa się tuż przed targami SiGMA.

SiGMA stworzyła również niszę w kalendarzu imprez igamingowych, jaką jest rekrutacja. Coraz więcej wystawców postrzega SiGMĘ nie tylko jako miejsce pozyskiwania klientów, ale także źródło nowych talentów. Poszukiwanie pracowników jest niełatwą sztuką – 12 000 osób pracujących w branży na Malcie z pewnością ten proces ułatwia. W zeszłym roku Tipico promowało na SiGMIE swój oddział – Tipico-Carrers. Podczas nadchodzącej edycji można się więc spodziewać, że więcej firm zaangażuje w targi swoje działy HR.

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by stworzyć jak najlepszy klimat do networkingu nie tylko poprzez same targi, ale także inne wydarzenia organizowane w ciągu roku. Dzięki SiGMIE poznało się już bardzo wielu menedżerów, dostawców i afiliantów. Grono to ciągle się powiększa, a organizatorzy zapraszają do niego wszystkich zainteresowanych tą niezwykle dynamiczną branżą.

Szczegóły i rejestracja na konferencję na stronie maltaigamingsummit.com

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa