Afiliacja siłą marketingową w hazardzie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki: Drukuj ten post

Hazard online i jego dostępność umożliwia błyskawiczne dotarcie do zainteresowanych osób dana formą rozrywki. W minionych latach powstały setki tysięcy portali i stron poświęconych branży hazardowej.

Wystarczy odpowiednia fraza w wyszukiwarce i znajdujemy dokładnie to czego szukamy. Co z tego mają reklamujące się firmy ?

Afiliacja ( Affiliate marketing) polega na przekierowaniu gości odwiedzających portale tematyczne bezpośrednio do interesujących ich produktów. Zwykle za pomocą kliknięcia w baner reklamowy lub link zamieszczony w recenzji lub rankingu. Jak firma wie, skąd dany klient pochodzi? Materiały promocyjne i banery posiadają kod (Tracking link), który łączy afilianta z klientem.

W branży hazardowej konieczne jest spełnienie warunków, aby afiliacja była legalna. Reklamowane treści mogą trafić tylko do pełnoletnich i zainteresowanych daną treścią.

Co na tym zyskują klienci?

Dobrej jakość serwisy bardzo realnie podchodzą do oceny bukmacherów lub kasyn co pomaga wybrać najlepszą firmę oszczędzając czas i ewentualne rozczarowania. Często oferta bonusowa jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż bezpośrednio ze strony bukmachera lub innego afilianta.

Proponujemy zawsze sprawdzać legalność i opinie serwisów hazardowych, z których chcemy skorzystać.

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa