888gora

888poker

Software: 888

♦ Tysiące graczy przy stołach

♦ 5 milionów użytkowników

♦ Pokerowy Operator Roku 2013

♦ błyskawiczne wypłaty

guzikGRAJJ
karcianeOdmian gier stolikowych: 7 karcianeOdmian gier turniejowych: 4 mobileGry mobilne: Tak livedealerTurnieje Live: Tak

♦ Licencja – UK Gambling Commission, Gibraltar Gov.

♦ Wersji językowych: 13, w tym-

♦ Obsługa klienta – 24 godziny na dobę

♦ Metody płatności – przelewy24 visa mastercard skrill neteller ukash

888poker to flagowy produkt sieci 888, firmy od wielu lat notowanej na Londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. 888poker to jeden z najbardziej renomowanych pokerroomów w internecie, a 888 to także sponsor tytularny takich drużyn piłkarskich jak Middlesbrough Football czy Sevilla Football Club, a także główny sponsor i współorganizator Mistrzostw Świata w Snookerze (World Snooker Championship).

Najnowszy software platformy oferuje nawet trójwymiarową grafikę stolików, a z myślą o użytkownikach Maców i Linuxów wprowadzono klienta uruchamianego bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Na 888poker spotkamy sporo graczy z Polski. Szczególnie widać to w weekendowych turniejach, gdy nasi kończą rywalizację na wysokich płatnych miejscach. Ciekawostką jest fakt, że do niedawna ambasadorem marki był Luis Suarez, ale zerwano z nim kontrakt, po tym jak pogryzł na mundialu jednego z włoskich piłkarzy…

888pokersrodek

Po założeniu konta z tego linka, otrzymujesz 8$ na grę – 2$ w gotówce oraz 6$ w ticketach.
Każde 250 punktów gracza to kolejne 8$ w takiej formie, aż do 88$. Aby skorzystać z tej oferty nie musisz wpłacać własnych pieniędzy!

Warto jednak zrobić depozyt od razu, nawet na min. 30$ – wówczas otrzymujesz także podwojenie w postaci bonusu 100%. W ten sposób od razu wyrabiasz też jednocześnie dwa bonusy – ten za 1. wpłatę oraz ten z promocji 88$.

Pierwsza wpłata to także darmowe tickety do turniejów.

888_1 888_2 888_3 888_4
Drużyna Gwiazd 888.com

888.com w swoich szeregach posiada grupę ambasadorów marki, w skład której wchodzą znani i osiągający sukcesy gracze, m.in.: Akira Okyama, Jackie Glazier, Sofia Lovgren czy Bruno Kawauti.

Ranking E-Play:

5gwiazd

888gora

[tchsp id=”1″]

O Stronie

Serwis E-Play.eu to wyczerpujące kompendium wiedzy o internetowym hazardzie poparte 20-letnim doświadczeniem tworzących go specjalistów z branży hazardowej Prezentujemy tylko sprawdzone kasyna, bukmacherów oraz poker roomy oraz najlepsze oferty skierowane do graczy. E-Play.eu to codzienna porcja rzetelnej wiedzy i rozrywki w najlepszym wydaniu.

Archiwa